Октябрь 31 2018

ПРОЕКТ «Глобальна освіта-знаємо права людини»

ПРОЕКТ «Глобальна освіта-знаємо права людини»

12 листопада, в рамках проекту «Глобальна освіта — знаємо права людини» пройшов захід для учнів 6- х класів #ЗупинимоБулінгРазом, під час якого представники поліції та юстиції відповіли учням на питання «Що таке булінг?», «Що робити?», «Яка за це відповідальність».

  

02 листопада, в рамках проекту «Глобальна освіта — знаємо права людини» відбулося інформування шкільної громади про участь школи у цьому проекті. Присутні були ознайомлені зі структурою проекту, з цілями та завданнями, обов’язками кожного учасника проекту, а також обговорювались питання організації учнівського самоврядування.

 

З 24 жовтня по 29 жовтня 2018 року вчителі нашої школи побували на першому тренінгу проекту «Глобальна освіта — знаємо права людини». Протягом 4 днів наші представники – Леонова Анастасія(батьки), Мірошниченко Юлія Валеріївна, Кацімон Алла Миколаївна (вчителі), Зарайська Людмила Вікторівна (адміністратор) — змогли розширити свої знання щодо прав людини, механізмів їх захисту та впровадження змін в шкільному середовищі на принципах поваги до прав людини. Навчання проходило у форматі інтерактивних лекцій, практичних занять з аналізом ситуацій, формуванням позиції, розробки стратегій і планів. Під час тренінгу учасники мали змогу не тільки отримати нові знання від тренерів та експертів, а й поділитися власним досвідом розпочатих змін.