Апрель 25 2019

Предметні тижні

Тижень природничо-математичних дисциплін

З 15.04 – 19.04 в школі відбувся тижень природничо-математичних дисциплін. Вчителі – предметики провели різноманітні заходи.

Експрес-вікторина (завдання-заготовки впрок)

У 7-А і 7-Б клас пройшла математична вікторина, переможці якої стали Коритна Л. (8-А) і Нехорошева Е. (7-Б). Активну участь взяли хлопці і в заочному математичному конкурсі за рішенням «цікавих» завдань. 53 учня вирішували завдання, розміщені в коридорі 3-го поверху. Кращий результат показав учень 10 класу Сорочайкін Роман, який вирішив все 16-ть завдань і все правильно! Цікаве повідомлення про математику підготував Смаровоз Д. (7-Б), а Костомарова А. підготувала проектну роботу про видатного в математиці Евкліда.

Урок-гра «Інфознайка»

Брейн-ринг «Цікава фізика»

 

Екологічна естафета «Блакитне намисто України»

Вікторина з географії

Тренінг-семінар з теми «Сортування сміття»

Конкурс стіннівок


Тиждень української та російської філології

Чуєте? – Російська мова

Й українська тут бринить…

Одна мова – чорноброва,

А друга – немов блакить…

 Під таким гаслом з 04 по 07 березня у школі проходив Тиждень української та російської філології. Для учнів школи вчителі-філологи підготували різноманітні заходи: виховні години, ігри, конкурси, вікторини, складання печворк-плакату, живий журнал, присвячені «цікавинкам» мови та літератури. За традицією звучали вірші Тараса Шевченка. Також було організовано виставки творчих робіт учнів «Моя мова українська» та «Труднощі перекладу».

У рамках тижня учні відповідали на завдання Всеукраїнської інтерактивної гри знавців української мови «Соняшник», було нагороджено переможців Всеукраїнської гри знавців зарубіжної літератури «Sunflower».

Усі учасники тижня переконалися у важливості дбайливого ставлення до слова та рідної культури, отримали нові знання та гарний настрій.

  Тиждень англійської мови

З 11.02 по 16.02 2018 р. було проведено тиждень англійської мови.
Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути навички слухання та говоріння англійською, поглибити інтерес до творчості, а також розвинути логічне мислення та пам’ять.
Мета була досягнута, адже діти отримали естетичне задоволення, вдосконалили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

                           

21 грудня 2018

Фінансова грамотність учнів

В рамка «Фестивалю думок», який проходив 21 грудня в школі, в локації  «Фінансова грамотність», учні разом з представниками Приватбанку обговорювали значання грошових операцій в житті людини.

Тиждень, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Європі
10 Травня 2018

В рамках тижня, присвяченого Дню Перемоги над нацизмом у Європі в школі пройшли: уроки мужності «Уклін переможцям», тематичний захід «Пісня опалена війною» на базі Центральної бібліотеки, «Ніхто не забутий, ніщо не забете» у бібліотеці міського П/К, акція «Наша шана ветеранам» та покладання квітів до пам’яток війни.

Тиждень наук природничо-математичного  циклу
27 Квітня 2018

З 16.04. по 20.04. у школі  проходив тиждень наук природничо-математичного  циклу.  Його мета: формування біологічної грамотності  школярів, привернення їх уваги до проблеми екологічного мислення.  Протягом тижня були проведені конкурси плакатів, малюнків, газет, презентацій, переглядалися відеофільми про природу. Учні 9 класів прийняли участь у акції «Чисте подвір’я » та міському конкурсі  «Блакитне намисто України», де були відзначені грамотою. 17.04 учні 1- 11 класів стали учасниками шкільної  акції  по збору макулатури «Екобум». Її результати будуть підведені на святі «Шкільний олімп-2018». Учні 6 класу прийняли участь у КВК «Дивовижний водний світ», а учні 5-8 класів змагалися у природничо-математичному марафоні. За його результатами І місце посіла команда 5-Б класу, ІІ місце — команда 5-А, 7-А класів, ІІІ місце — 6- А, 6-Б, 8-А класів, Учнями 10 класу була проведена «Віртуальна подорож- краінами світу». 19.04 у школі відбувся урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля». Учні 7-А, 8-А, 9 класів   ознайомилися з трагічними подіями квітня 1986 року, вшанували пам’ять героїв, переглянули відео. Тиждень був цікавим, творчим та науковим; показав стійкий інтерес школярів  до предметів природничо-математичного  циклу. Організатори тижня вчителі: Голота І.М., Кацімон А.М., Назаренко Н.П., Жиленко В.В., Скалозуб Н.П.. Фатєєва Н.Ю.

Тиждень здоров’я та спорту
19 Квітня 2018

З 2 по 13 квітня у школі проходив тиждень здоров’я та спорту. Протягом його учні 1-9 класів прийняли участь у  змаганнях з «Піонерболу» (6-А, 6-Б класи), «Веселих стартах» (5-ті класи), естафеті здоров’я (3-ті класи).  В інтелектуальному  конкурсі «Щасливий випадок»  змагалися 9-ті класи. Багато цікавого про спорт дізналися на уроках-іграх «Ерудиція здоров’я»  учні 2-А, 2-Б, 4-А, 8-А класів. Тиждень пройшов весело та  з користю для здоров’я.

   
   
   

Тиждень фінансової грамотності
22 Березня 2018

З 12  по 18  березня 2018 року в СЗШ №15 відбулись заходи в рамках «Global Money Week – 2018» (Всесвітній тиждень грошей — міжнародна подія, спрямована на розширення можливостей наступного покоління для упевненого й відповідального фінансового майбутнього).

Тиждень української та російської філології
12 Березня 2018

З 01 по 07 березня у школі проходив Тиждень української та російської філології. Протягом тижня учні брали участь у різноманітних квестах, конкурсах, вікторинах, які підготували для них учителі-філологи. Справжніми святами стали конкурс читців та мовознавча вікторина, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Також було організовано виставку творчих робіт учнів під гаслом «Мій кращий проект» та оформлено стенд «І писав я твір…».
Протягом тижня учні брали участь у міських та всеукраїнських заходах: читали вірші в рамках конкурсу «Поетична нива», відповідали на завдання Всеукраїнської інтерактивної гри знавців української мови «Соняшник», підбили підсумки Всеукраїнської гри знавців зарубіжної літератури «Sunflower».

Головна мета тижня — формування патріотичної свідомості учнів, виховання любові й поваги до рідної мови та культурної спадщини України. Проведені заходи дали школярам можливість виявити творчі здібності, підвищити рівень обізнаності з дисциплін філологічного циклу, збагатитися духовно й естетично.

Тиждень англійської мови
20 Лютого 2018

З 12.02 по 16.02 2018 р. в школі проходив тиждень англійської мови. Протягом його учні 8 класів брали участь у конкурсі «Слабка ланка»,  п”ятикласники малювали на тему  «Englishlanguage», учні 6 класів переглядали фільми про подорож Великобританією та Україною. На День Святого Валентина у школі працювала святкова пошта, якою можна було  надіслати поздоровлення своїм друзям. Молодші школярі теж не залишилися у стороні. Вони змагались у вікторині “ IlikeEnglish, приймали участь у Battle “ GirlsVsBoys”, грали у конкурсі “MyFriend”, розгадували кросворди та різні головоломки.

Тиждень початкових класів
03 Декабря 2017

 

Тиждень Екології
13 Мая 2017

   

 

Тиждень фізичної культури
11 Апреля 2017

 

Фінансова грамотність -Всесвітній тиждень грошей
30 Марта 2017

   
   

 

«СОВЕМЕННЫЕ  ПОДХОДЫ В РАБОТЕ С ОДАРЕННЫМИ ДЕТЬМИ»
25 Марта 2017

20 марта в школе прошёл педсовет  по теме:

«СОВЕМЕННЫЕ  ПОДХОДЫ В РАБОТЕ С ОДАРЕННЫМИ ДЕТЬМИ»

«Одаренность человека — это маленький росточек, едва проклюнувшийся из земли и требующий к себе огромного внимания. Необходимо холить и лелеять, ухаживать за ним, сделать все необходимое, чтобы он вырос и дал обильный плод.

В. А. Сухомлинский

Цель: совершенствование работы педагогов с одаренными детьми.

Задачи:

 • обсудить теоретические проблемы одаренности;
 • проанализировать  сложившийся опыт работы педколлектива с одаренными детьми;
 • акцентировать внимание  коллектива на необходимость  отбора содержания, форм, методов обучения и воспитания с учетом индивидуальных особенностей, интересов и потребностей личности;
 • привлечь внимание коллектива к современным технологиям, способствующим развитию детской одарённости.

 

 
 

 

Тиждень національного виховання
13 Марта 2017

   

 

Тиждень математики та фізики
01 Марта 2017

 

 

 

 

Тиждень англійської мови
21 Февраля 2017

   

 

Семінар-практикум «Сучасна школа – школа громадянського виховання»
09 Декабря 2016

В СЗШ № 15 пройшов семінар-практикум для вчителів школи за темою: «Сучасна школа – школа громадянського виховання». Стратегічна мета наших вчителів: Навчити школярів жити в умовах сучасної держави, дотримуватися її законів, відстоювати свої власні права; практично реалізувати ці знання життєдіяльності в суспільстві.

Щоб процес виховної роботи був цікавим, вчителі застосовують різні виховні технології, які презентували на виставці «Сучасні заклади освіти 2016»: проектні, ігрові, технологію педагогічної підтримки, технологію колективної творчої справи тощо.

Досвід цієї великої (і по часу, і по об’єму роботи)  колектив презентував на сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2016» (Київ), на восьмому Міжнародному Форумі «Інноватика в сучасній освіті 2016» (Київ), в номінації «Інноваційні проекти «Сучасна школа – якою має бути? Ідеї, концепції, практика»  де були нагороджені дипломом І ступеня та відзнакою, на Обласному пленарному Форумі ЛІППО (Сєвєродонецьк), на міському національно-патріотичному Форумі (Сєвєродонецьк).

Колектив школи  успішно вирішує  поставлену мету: виховання

«Особистості – Учня — Громадянина — Патріота України»

   

   

 

Тиждень фізичної культури
25 Апреля 2016

С 04.04 по 08.04 в  нашей школе прошла неделя физической культуры и спорта, традиционно  посвящённая Дню Здороья. Инициатором и организатором проведения стал учитель физической культуры Вардюкевич Наталья Владимировна.

В течении недели проходили следующии мероприятия:

 1. Конкурс рисунков, плакатов.
 2. Турнир по шашкам, шахматам

04.04.16       3урок — 1-4класы

5урок — 5-7кл., 8-10кл.

3.Урок игра «Олимпийские эстафеты»

04.04.16        7урок — 6кл.

 1. Урок-эстафета

04.04.16        1 урок — 2Бкл.

 1. «Веселая эстафета» — соревнования

05.04.16         1 урок — 3А-3Бкл.

 1. Армрестлинг

05.04.16        2-4 перемена — 1-4класы

06.04.16        2-4 перемена — 5-10класы

 1. Соревнования «Будущие олимпийцы»

07.04.16         1 урок — 4А-4Бкл.

 1. «Казацкий ринг» — соревнования

07.04.16          7урок — 7А-7Бкл.

 1. Спортивная игра «Веселые гонки»

07.04.16         4урок — 1А-1Б-1В кл.

Пришло время подвести итог прошедшим мероприятиям:

 1. Турнир по шашкам

Герливанов И.-2Бкл —  Iместо

Савенко М. 4Акл – IIместо

Змеевец Я.  2Акл – IIIместо

 1. Турнир по шахматам

Журавлёв Д. 7Акл – Iместо

Газиев Д. 9Акл – IIместо

Данилейко Р. – IIIместо

 1. Победители Армрестлинга

Ивах С. –1В

Понамарёв В. –2А

Логвинович Д. –3А

Атаманчук В. –4Б

Газиев Д.  –9А

Стрельцов И. –9А

 1. Соревнования «Веселая эстафета»

3Акл  — Iместо

3Бкл  — IIместо

 1. Соревнования «Будущие олимпийцы»

4Б   —  Iместо

4А   —  IIместо

Призёрам вручили грамоты и дипломы за участие в спортивных мероприятиях.

Победителя выбрать было очень трудно. Ребята придумывали названия своим командам, учили девизы и с азартом принимали участие во всех предложенных соревнованиях. Надо отметить, что все классные коллективы были очень старательные, активные и целеустремленные.

   

 

Тиждень початкової школи
25 Апреля 2016

 
   
   

 

Тиждень англійської мови
25 Апреля 2016

З 11 по 16 квітня в школі проходив тиждень англійської мови.
Учні школи знову доторкнулися до світу дивовижних можливостей, які дає їм знання іноземної мови, весело і невимушено демонстрували свої знання та вміння. Так, учні 5-го, 7-го класів взяли участь у «Турнірі метикованих» та вікторині – знавців. Хлопці з 6-го класу здійснили заочну подорож до Лондону.

А учні 8-го класу познайомилися з англійськими фразеологізмами.  В учнів 9-го класу пройшов незвичайний урок з теми «Професії». Протягом тижня всі учні школи змогли побувати на фото – виставці «Визначні місця Лондона».

Взяли участь у конкурсі, де ілюстрували  англійські  прислів’я і  твори  Шекспіра . Весь тиждень до уваги учнів були надані ребуси і кросворди .

Проведення тижня англійської мови у молодших школярів дало змогу вдосконалити знання та вміння, які були придбані на уроках. Значно розширився кругозір, а також це сприяло розвитку творчих здібностей. Сумісні завдання навчили дітей бачити результати колективної діяльності.

Учні 1-их класів брали участь у творчому заході «На що схожа англійська буква»

 

Учні 2-х та 3-х класів відчули себе справжніми вундеркіндами у конкурсі «Ерудити». Також учні 3-х класів переглянули мультфільми навчального характеру на англійській  мові. Відео справило гарне враження на дітей.

 

4-ті класи брали участь у заочній подорожі до столиці Англії — надзвичайного Лондону. З собою діти забрали гарний настрій та невеличкі сувеніри.

Загалом тиждень пройшов успішно. Всі класи були залучені. Проведення тижня англійської мови допомогло вчителям підтримати інтерес та мотивацію дітей до вивчення англійської мови і грало велику роль у навчально-виховному процесі. Таким чином, тиждень англійської мови став яскравим і цікавим дійством, продемонстрував високий творчий потенціал учнів, яскраву творчу індивідуальність окремих проектів. Учні показали хороший рівень володіння англійською мовою, вміння використовувати отримані знання для вирішення поставлених завдань.

   

 

Черкашина Л.Н.
25 Апреля 2016

https://yadi.sk/i/yc-1PcY6rGyx9

Сталинская Е.Д.
25 Апреля 2016

https://yadi.sk/i/Gx5ySsDorGyky

Кузьменко Н.Н.
25 Апреля 2016

https://yadi.sk/i/howk8FI7rGykX

Канцур С.И.
25 Апреля 2016

https://yadi.sk/i/uHZuwvd5rGyk5

Дикарева Е.И.
25 Апреля 2016

https://yadi.sk/i/UcUClL4grGyg3

Голота І.М.
25 Апреля 2016

https://yadi.sk/i/4oOahL7YrGyXg

Вернер Л.В.
25 Апреля 2016

https://yadi.sk/i/KLejos5DrGybn

 

Тиждень філологічних наук
03 Марта 2016

З 22 по 26 лютого 2016 року в школі відбувся Тиждень української та російської філології.

Протягом тижня було проведено наступні заходи:

 • філологічний марафон «Найрозумніший» (5-А клас) (учитель Загоруйко О.Г.);
  · урок-конкурс «Ми тебе не забули, Тарасе» (5-А клас) (учитель Зінченко О.І.);
  ·        урок-змагання «Люби, знай, вивчай українську мову» (5-А клас) (учитель Трунова Н.М.);
  ·        лінгвістичний турнір «Грамотеи» (6-А клас) (учитель Петухова Н.О.);
  ·        перегляд та обговорення відеоматеріалів до Дня рідної мови (7-А та 7-Б класи) (учитель Загоруйко О.Г.);
  ·        урок-гра «Мова без меж» (8-А клас) (учитель Загоруйко О.Г.);
  ·        конкурс виразного читання творів Т.Г. Шевченка та І. Франка (5-9 класи) (вчителі Трунова Н.М., Зінченко О.І.);
  ·        конкурс рефератів за творчістю Т.Г. Шевченка (9-А клас) (вчитель Зінченко О.І.);
  ·        літературна вікторина «Володар дум людських», присвячена Т.Г.Шевченку (11-А клас) (учитель Трунова Н.М.).

Також було оформлено виставки:

ü  учнівської та батьківської майстерності «Вишивана Україна»;

ü  стіннівок до 160-річчя І. Франка;

ü плакатів «Це треба знати» (великі реформатори російської мови);

ü творчих проектів до творчості С. Єсеніна;

ü  ілюстрацій до віршів С. Єсеніна.

Учні школи взяли участь у загальноміських заходах та конкурсах:

Ø міський брейн-ринг «З нас витікає Україна», ЦДЮТ (5-А клас);

Ø урочисте нагородження призерів міського етапу Всеукраїнського конкурсу знавців українсько мови ім. П. Яцика (Отченашенко Д. 6-А клас);

Ø міський поетичний конкурс «Джерельце» (Берідзе М. 11-А клас).

Проведені заходи дали учням можливість виявити творчі здібності, підвищити рівень обізнаності з дисциплін філологічного циклу, підвищити моральний потенціал, збагатитися культурно й естетично.

   

 

В СЗШ №15 пройшов міський психолого-педагогічний семінар для молодих спеціалістів «Портфоліо вчителя»
26 Января 2016

   

 

2014-2015 учебный год
30 Сентября 2014

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ТЕМА, НАД  ЯКОЮ ПРАЦЮЄ   КОЛЕКТИВ ШКОЛИ:

«Програмно-цільовий підхід до освітньої діяльності в школі.Формування у школярів громадянської активності та

національної свідомості»

Місія школи:

Матеріально оснащена, з висококласними педагогічними кадрами  сучасна школа, приваблива для учнів та батьків, яка виховує конкурентноздатну особистість.

Головна мета  вчителів  школи:

 • Забезпечення безперервності та наступності навчання і виховання (за вимогою Державного стандарту); гармонійне поєднання інтересів особистості, суспільства, держави.
 • Створення умов для здобуття учнями якісної освіти.
 • Забезпечення здорового способу життя вихованців.
 • Розвиток обдарувань, здібностей, інтересів, нахилів школярів.
 • Виховання освіченої, розвиненої  людини з активною громадянською позицією.

Цілі і задачі школи на новий навчальний рік:

 1. Опрацювати та організувати роботу щодо реалізації державних документів:

—  Державного стандарту початкової загальної освіти;

—  Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти;

—  Документів щодо роботи з обдарованою молоддю;

—  Документів щодо підвищення якості шкільної природничо-

математичної освіти на період до 2015 року;

— Документів щодо впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних  технологій «Сто відсотків»;

— Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права  інвалідів та розвитку системи реабілітації інвалідів на 2012-2020 роки;

— Концепції проекту Загальнодержавної цільової соціальної програми  «Формування здорового способу життя молоді України на 2013–2017  роки»;

—  Постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2011 року № 1283 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу якості освіти».

 1. Сформувати особу, готову до самовизначення свого місця в творчому перетворенні оточуючого світу, до саморозвитку.
 2. Забезпечити реалізацію прав кожного учня на отримання освіти відповідно до його потреб і можливостей.
 3. Підвищити якість навчання школярів за рахунок освоєння технологій, які забезпечують успішність роботи кожного учня.