Май 17 2018

Гордість школи

«Шкільний Олімп-2018»
17 Травня 2018

16 травня в актовій залі вперше було проведено урочистий захід «Шкільний Олімп-2018», на якому вітали 80 найкращих учнів школи у номінаціях: «До вершин успіху», «Творчість», «Зірки спорту», «Права рука».

Бажаємо номінантам успіхів та подальших перемог. Ви найкращі! Ви гордість школи, надія держави.

ВІТАЄМО!
Переможців ІІІ обласного етапу олімпіад
з економіки та російської мови
19 Січня 2018

 

 

ЧОРНУ СОФІЮ та

ШАЛАШЕНКО ВЕРОНІКУ

учениць 9-А класу!

 

 

 

ВІТАЄМО переможців ІІ етапу Всеукраїнських
предметних олімпіад
19 Січня 2018

Суконна Вікторія        (10-А)       російська мова і література
Гальченко Дар’я          (11-А)       економіка
Пацація Текле              (10-А)       економіка

Шалашенко Вероніка  (9-А)         російська мова і література
Кузьмін Олександр      (11-А)       економіка
Чорна Софія                  (9-А)         економіка
Пушкіна Аріна              (9-А)         обслуговуюча праця

 

Вітаємо!
15 Січня 2018

      Вітаємо вчителя української мови та літератури Зінченко Ольгу Іванівну за зайняте ІІІ місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2018».

Бажаємо творчих успіхів та нових перемог!

Вітаємо Текле!
29 Апреля 2016

Пацація Текле, учениця 8-Акласу – переможець III етапу обласного конкурсу «Чому я поважаю професію військового», керівник Загоруйко О.Г., учитель російської мови та літератури.

Нагороджена дипломом III ступеню Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, грамотою командира батальйону особливого призначення «Луганськ-1» Губанова С.Л., дипломом III ступеню  від президента ГО «Громадський корпус» Солодкого Р.В., поїздкою у м.Київ  у складі делегації переможців конкурсу від Луганської області.

День здоровья — 2016
20 Апреля 2016

С 04.04 по 08.04 в  нашей школе прошла неделя физической культуры и спорта, традиционно посвящённая Дню Здоровья.

 

Vivat – спортсменам школи!
09 Апреля 2016

Період з жовтня по березень був дуже плідний для спортсменів нашої школи. Беручи участь у місцевих змаганнях з різних видів спорту, різновікові команди школи посіли:  І місце з настільного тенісу (7,9,10 класи),  ІІ місце з плавання (7-11 класи),  з баскетболу та у «Школі безпеки» (10,11 класи),  ІV   місце з футболу   (7-11 класи). Вітаємо з перемогами команди учнів 7-11 класів, вчителя фізичної культури Вардюкевич  Н.В.

   

Вітаємо Берідзе Маріку!
09 Апреля 2016

Друге  півріччя дуже багате на міські творчі конкурси,  фестивалі, гала-концерти. Наші талановиті учні та колективи теж брали активну участь у цих заходах. На міському конкурсі  юних поетів «Джерельце» ім. Й. Курлата не вперше представляла школу Берідзе Маріка (11-а клас).

Вітання
05 Марта 2016

Вітаємо ученицю Отченашенко Дарину за зайняте 2 місце в Міжнародному конкурсі з українознавства ім. П. Яцика.

Вітаємо!
04 Февраля 2016

      Вітаємо вчителя англійської мови Колосову Наталію Василівну за зайняте 2 місце в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2016».

Бажаємо творчих успіхів та нових перемог!

Вітаємо переможців Олімпіад та конкурсів
23 Декабря 2015

Ученицю11-А класу

Берідзе Маріку

з РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Підготував вчитель

російської філології

Петухова Н.О.

Ученицю 8-А класу

Суконну Вікторію

з ІСТОРІЇ

Підготував вчитель історії Кацімон А.М.

та  УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ  І ЛІТЕРАТУРИ

Підготував вчитель

української філології

Трунова Н.М.

 

Учня 11-А класу

Прищепу Данііла

з ЕКОНОМІКИ

Підготував вчитель географії ЧеркашинаЛ.М.

Ученицю 9-А класу

Зубко Наталію

з ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Підготував вчитель математики Назаренко Н.П.

Учня 4-Б класу

Атаманчук Владислава

за перемогу  в малій олімпіаді для молодших школярів «Стежини до успіху»

Підготував

вчитель початкових класів

Вернер Л.В.

Ученицю 6-А класу

Отченашенко Дарину 

за перемогу  в ХVІ Міжнародному конкурсі  з української мови

імені П. Яцика

Підготував

вчитель української філології

Трунова Н.М.

 

Вітаємо переможців у конкурсах
21 Декабря 2015

Учня 4-Б класу

Атаманчук Владислава

за перемогу  в малій олімпіаді для молодшихшколярів «Стежини до успіху»

 

Підготував

вчитель початкових класів

Вернер Л.В.

Ученицю 6-А класу

Отченашенко Дарину 

за перемогу  в ХVІ Міжнародному конкурсі  з української мови

імені П. Яцика

 

Підготував

вчитель української філології

Трунова Н.М.

 

 

Поздоровляємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
21 Декабря 2015

Ученицю11-А класу

Берідзе Маріку

з РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Підготував вчитель

російської філології

Петухова Н.О.

Ученицю 8-А класу

Суконну Вікторію

з ІСТОРІЇ

Підготував вчитель історії Кацімон А.М.

та  УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ  І ЛІТЕРАТУРИ

Підготував вчитель

української філології

Трунова Н.М.

 

 

Учня 11-А класу

Прищепу Данііла

з ЕКОНОМІКИ

Підготував вчитель географії Черкашина Л.М.

Ученицю 9-А класу

Зубко Наталію

з ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Підготував вчитель математики Назаренко Н.П.

 

Вітаємо
15 Декабря 2015

Вітаємо учнів 2 — А, 2 — Б класів, які вступили до лав ШДО «Шкільна галактика»

     

 

Конкурс талантів.
15 Декабря 2015

Талановито виступили учні 5 — 11 класів на конкурсі «Україно, ти маєш талант».

       

 

Вітаємо!!
09 Декабря 2015

     Вітаємо вчителя історії, класного керівника 11-А класу Кацімон Аллу Миколаївну з зайнятим 2 місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року». Бажаємо творчих успіхів та нових перемог!

 

Вітаємо переможця!
01 Декабря 2015

Вітаємо вчителя історії, класного керівника 11А класу Кацімон Аллу Миколаївну з зайнятим 2 місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року». Бажаємо творчих успіхів та нових перемог!

Вітаємо переможців!
12 Октября 2015

Вітаємо команду юних рятувальників
СЗШ №15 за зайняте ІІ місце в міських змаганнях «Школа безпеки».

Адміністрація школи оголошує подяку учням 10 класу та вчителю фізичного виховання Вардюкевич Н. В.

Кайсин Максим
27 Декабря 2012

Кайсин Максим, ученик 11-А класса, победитель ІІ этапа Всеукраинской предметной олимпиады по физической культуре.

Подготовил: учитель физической культуры Небывайло Галина Николаевна.

 

Момот Алёна
27 Декабря 2012

Момот Алёна, ученица 10-А класса, победитель ІІ этапа Всеукраинской предметной олимпиады по основам правоведения.

Подготовил: учитель истории Матрёнина Анна Петровна.

 

Шевченко Елена Николаевна
27 Декабря 2012

Шевченко Елена Николаевна, учитель русского языка и литературы, победитель конкурса «Классный руководитель года».

 

Шалашенко Вероника
27 Декабря 2012

Шалашенко Вероника, ученица 4-А класса, победитель в конкурсе на наилучший отклик на современную украинскую детскую книгу.

Подготовил: учитель начальных классов Зарайская Людмила Викторовна.

 

Кисиль Константин
27 Декабря 2012

Кисиль Константин, ученик 10-А класса, победитель ІІ этапа Всеукраинской предметной олимпиады по биологии.

Подготовил: учитель биологии Голота Ирина Николаевна.

 

Шанцев Владислав
27 Декабря 2012

Шанцев Владислав, ученик 7-Б класса, победитель ІІ этапа Всеукраинской предметной олимпиады по математике.

Подготовил: учитель математики Кузьменко Наталья Николаевна.