Январь 8 2018

Національно патріотичне виховання

Вишиванка
20 Мая 2016

З нагоди Всеукраїнського Дня вишиванки в школі пройшла акція «Вишиванка – символ єдності», в  якій взяли участь  вчителі та учні школи.

 

Класні години
29 Апреля 2016

З 25 по 29 квітня в школі пройшли заходи,  присвячені реалізації Концепції національно-патріотичного виховання школярів.

Учні 6,9 класів стали учасниками уроку-реквієму «Чорнобильській трагедії присвячується», який підготували десятикласники разом з учителем фізики Скалозуб Н.П.,  учителем біології Голотою І.М. та класним керівником Петуховою Н.О.

   

 

Учні 5 класу (кл.керівник Жиленко В.В.) підготували урок мужності «Пам’ятаймо минуле заради майбутнього» (до 73-річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників).

 Учні 9 класу (кл.керівник Фатєєва Н.Ю.) провели класну годину «Маки пам’яті» (до Дня Перемоги над нацизмом у Європі).

 

Хай мир крокує по планеті!
20 Апреля 2016

З метою формування у школярів громадянської позиції та національної свідомості, реалізації Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді 13 квітня 2016 року в середній загальноосвітній школі №15 I-III ступенів пройшла акція «Хай мир крокує по планеті».

До неї були залучені першокласники, їх батьки, вчителі. Захід підготували учні 3-А класу разом із своєю вчителькою Зарайською Л.В. Вони закликали  всіх учасників  акції берегти мир на планеті Земля, звернули увагу присутніх на цінність людського життя. У ході акції учні декламували вірші – заклики, виконали танцювальну композицію «Голуб миру», виготовили плакати на тему «Ми за мир!», заспівали пісню-звертання до всих небайдужих людей.

Україно, ти маєш талант!
09 Апреля 2016

Дебютантами міського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Діти – майбутнє України» став  ансамбль ложкарів «Ретро», в який увійшли учні 1-4 класів.

   

 

Тиждень«Мовою закону»
19 Марта 2016

В школі пройшов тиждень  «Мовою закону», під час якого для учнів 7-х класів проведена бесіда «Наслідки шкідливих звичок для підлітків», учні 8-го класу прослухали лекцію  щодо профілактики негативних явищ в учнівському середовищі.

 

   

 

9 Березня
12 Марта 2016

У день народження Великого Кобзаря за участь і перемогу в міському творчому конкурсі «Поетична Нива» ім. Т.Г.Шевченка учні школи були нагороджені дипломами, грамотами та сертифікатами. Разом з керівництвом міста учасники вокального гурту школи поклали квіти до пам’ятника поета.

   

 

«Поетична Нива»
09 Марта 2016

До дня народження Т. Г. Шевченка в місті пройшов творчий захід «Поетична Нива». Активними учасниками заходу були учні нашої школи. Вітаємо переможців з нагородами.

 

Україна — вишивана!
02 Марта 2016

   

 

Шкільна акція «Герої не вмирають»
20 Февраля 2016

19 лютого, під час шкільної акції «Герої не вмирають»,  в знак вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті  Героїв Небесної Сотні з побажаннями миру та злагоди в Україні, дітьми-переселенцями було розгорнуто державний прапор та запущено кульки-журавлики.

   

 

Конкурс «Туристичні зорі»
20 Февраля 2016

Вітаємо з успішним виступом на міському конкурсі туристичної авторської пісні «Туристичні зорі» вокальну групу школярів 7-а,7-б,8-а,11-а класів та їх керівника Жарову І.М.

 

Заходи до 27-ої річниці виведення військ з Афганістану
20 Февраля 2016

В рамках тижня, присвяченого 27-й річниці виведення військ з Афганістану, учні 9-а класу відвідали музей Бойової слави ЦТКЕУМ, учні 10-а,8-а класів були учасниками години жалоби «Афганські сторінки хвилюють моє серце» у бібліотеці міського Палацу культури, учні 7-б у залі Міської публічної бібліотеки відвідали годину пам’яті.

   

 

Заходи до Дня Збройних сил України
22 Декабря 2015

З 30 листопада по 4 грудня під час заходів, присвячених Дню Збройних сил України, учні школи взяли участь у таких заходах

4 класи у спортивних змаганнях «Ми — майбутні захисники», 1 класи «Ми — маленькі казачата »

Відвідали музей Бойової слави Центру туризму (5-А клас)

Учні 7-А, 7-Б, 10-А, 11-А класів зустрілися з військовими Центру ЦВС

   
   
Учні 6 -А класу зустрілися з учасниками програми «Курс молодого бійця»

 

Голос України 2015
15 Декабря 2015

Весело й завзято пройшов огляд худождньої самодіяльності » Голос України 2015″ в 1 — 4 класах

 

 

 

День Збройних сил України
01 Декабря 2015

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України учні школи, педагоги взяли участь у міській акції «Для вас із повагою і гордістю». Вітальні  листівки, речі особистої гігієни, предмети медичної допомоги — подарунки до свята військовим на передовій.

День скорботи
01 Декабря 2015

27 листопада під скорботну музику, запаливши свічки, учні 1 — 11 класів разом з класними керівниками хвилиною жалоби вшанували память про жертв Голодоморів на Україні

 

День захисника України!
13 Октября 2015

Учні школи напередодні свята Дня захисника України взяли участь у міській освітянській Акції «Привітай захисника України!».
Дівчата зробили своїми руками оберіги, учні 2-5 класів намалювали привіталіні листівки, старші учні написали листи, принесли книги і навіть солдацьку форму, а ще всі разом вирішили почастувати воїнів печивом, домашніми солодощами — варенням до святкового столу.
Спасибі батькам, вчителям, учням за активну участь в акції-поздоровленні воїнів.
Хай буде мир на нашій Україні!

 

Україно-німецький тиждень енергоефективності
07 Октября 2015

З 29.09 по 02.10 команда школи «220V» прийняла участь в урочистостях присвячених відкриттю Україно-німецького тижня енергоефективності та презентувала на високому рівні школу в змаганнях «Експрес-потяг «Україна-Німеччина» де була нагороджена грамотою за активну участь.


Учні початкових класів прийняли активну участь в конкурсі малюнків, а учні 5-11 класів — у конкурсі віршів. Створено буклети-поради та пам’ятки для батьків учнів школи щодо заощадження тепла у своїх оселях.


Учні 5-7 класів зробили малюнок на асфальті кольоровою крейдою «Збережи тепло — збережи Україну».


В завершенні тижня учні 10-11 класів підготували захист проектів в рамках тижня енергоефективності та були нагородженні грамотами, подарунками та солодощами

 

Встреча с ветераном
12 Мая 2015

5 мая, накануне 70-летия Победы, учащиеся 6-Б класса встретились с ветераном Великой Отечественной войны Царапорой С.Х. на базе Центральной городской библиотеки.

 

 

 

Урок Мужності
07 Мая 2015

29 квітня, на передодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом в Європі учні 9-А, 9-Б класів зустрілись на уроці Мужності з капітаном Юрієм Лисенко, командиром роти 39-го батальйону м.Дніпропетровська. Допомогли організувати цю зустріч представники громадської організації «Відродження Сходу»В.Нікольська, вчитель історії Нєгматов В.Дж.

Емоційна і відкрита зустріч не залишила байдужими жодного з присутніх. Діти висловили вдячність людині, яка разом з бійцями свого батальйону самовіддано захищає нашу Україну.

День білих журавлів
05 Мая 2015

Учні 1-10 класів взяли активну участь у міській Акції Миру «День білих журавлів» і в ознаку солідарності з іншими школярами міста зробили журавлів з надією на примирення і мир у нашій державі.

 

 

 

«Земля — наш общий дом»
31 Марта 2015

3 марта прошел городской этап Всеукраинского конкурса экологических коллективов «Земля — наш общий дом». Агитотряд нашей школы занял общее 3 место и стал победителем в номинации «Відтворення та пропаганда народних традицій у висвітленні теми конкурса»

Поздравляем девчонок 9-А класса:

Булинок Викторию

Ворошилову Алину

Емельянову Дашу

Коробченко Оксану

Пиркову Елену

Чепкаленко Диану

руководителя педагога-организатора Лободу Н.А.

 

День Соборності України
23 Января 2015

«Україна єдина» — гасло флеш-мобу, що пройшов 22 січня до Дня Соборності України. Участь у ньому взяли вчителі та учні 3-5 класів.

 

Колядники
14 Января 2015

   13 січня в нашу школу завітали колядники з громадської організайії «ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ», які привітали колядками і щедрівками учнів школи та побажали усім всього найкращого в Новому 2015 році.

   Від щирого серця діти пригостили колядників солодощами та сувенірами. Колектив школи дуже вдячний громадській організації «ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ» за відновлення українських народних традицій і долучення до цього підростаючого покоління

 

 

 

Победа!
07 Ноября 2013

Поздравляем 

сборную школы №15 за занятое І место в турнире по футболу среди школ города 1 и 2 групп за Кубок «Юности» СЗШ № 13

Куликов Евгений — 11 класс
Стасенко Дмитрий — 11 класс
Андрусяк Иван — 11 класс
Самойлов Владимир — 11 класс
Кучеряев Ростислав — 11 класс
Сизонов Максим — 8-А класс
Орлов Иван — 8-А класс
Клемезь Максим — 8-А класс
Реуцкий Егор — 8-А класс
Толстопятенко Максим — 8-А класс
Шанцев Владислав — 8-Б класс
Лысенко Ярослав — 6-А класс
Дикарев Давид — 6-Б класс

Зарница, І место
17 Мая 2013

В городской военно-спортивной игре «Зарница», посвященной 68-й годовщине Победы в Великой Отечественной войне и 75-летию образования Луганской области команда нашей школы заняла І место.

Поздравляем!!!

 

 

Зірниця, м.Луганськ
16 Мая 2013

Наша команда приймала участь в обласному фестивалі команд-участниць військово-спортивної гри «Зірниця», присвячений 70-ій річниці визволення Луганської області від фашистських загарбників.