Январь 15 2019

Проект «Вчимося жити разом»

Курс : Вчимося жити разом

15 січня 2019 року

У 6-А класі був проведений тренінг «Самооцінка та здоров’я людини». Діти обговорювали різні ситуації, дивились мультфільм та ділились враженнями. За допомогою аутотренінгу вчились самовдосконаленню.

03 жовтня 2018

У СЗШ №15 у 4-Б та у 4-В класах продовжується впровадження курсу «Вчимося жити разом». Третього жовтня був проведений тренінг «Як відстояти себе». Обговорюючи тексти та прислів’я, виконуючи вправи, розігруючи ситуації, діти вчились говорити «Ні».

 


18 Січня 2018

Другий рік у нашій школі впроваджується проект «Вчимося жити разом», запроваджений Міністерством освіти і науки України та Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). На тренінгових заняттях учні 1-А, 3-Б та 3-В класів вчаться життєвим і соціальним навичкам: спілкуватися, співчувати, поважати права людей. Вони вчаться приймати рішення, протистояти негативному соціальному тиску, керувати стресами. Вчителі-тренери Зарайська Л.В., Реуцька О.М., Мірошниченко Ю.В.  вселяють у дітей надію, показують, як можна жити у світі без насильства.

Виховний захід «Як відстояти себе?»
26 Сентября 2016


 

Проект «Вчимося жити разом»
18 Сентября 2016

Впровадження проекту «Вчимося жити разом»

Згідно  наказу Міністерства освіти і науки України від 11.01.2016 №5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру», листа МОН України від 22.08.16 №2/2-14-1605-16 «Про реалiзацiю проекту «Вчимося жити разом» у дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у 2016році», листа МОН України від 09.03.16 №2/2-14-411-16 «Про затвердження переліку базових дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, які братимуть участь в реалізації проекту ««Вчимося жити разом»», з метою сприяння адаптації тимчасово переміщених дітей та підлітків у класному колективі та колективі школи, надання їм психологічної та соціальної підтримки, в середній загальноосвітній школі № 15 І-ІІІ ступенів міста Сєвєродонецька Луганської області впроваджується проект «Вчимося жити разом».